o mne

Svadobný deň je významným okamihom pre každého človeka, preto je dôležité zachytiť na fotografií jedinečné čaro svadby aj Vaše prirodzené emócie. Pri fotografovaní momentiek sa snažím nezasahovať do samotného deja, aby ma hostia vnímali čo najmenej moju prítomnosť a zachoval tak prirodzené čaro svadobného dňa. Reportážna časť je pre mňa rovnako dôležitá ako štylizované portréty.  Fotografia je pre mňa jazykom ktorým rozpoviem Váš svadobný príbeh.
Venujem sa fotografii už od strednej školy, kde som aj tento odbor študoval. Fotografia ma živí, ale je to aj mojou radosťou robiť túto prácu, preto sa snažím stále zlepšovať a venovať tomu aj svoj voľný čas.  Svadobné portréty štylizujem a snažím sa nastaviť manželský pár tak aby na fotografii vznikol príbeh lásky plný emócii a obrázok bol pre diváka zaujímavý. Moja práca je charakteristická najmä na svetelné a atmosférické prvky a na výraz emócii.

Ďalšie moje webové stránky ktoré môžete navštíviť

http://www.svadobnycas.sk/

http://www.marekzalibera.sk/

tags- kľúčové slová
 svadobne foto, fotenie, fotenie svadieb, svadobný fotograf, svadba, foto svadba, fotky svadba,  fotograf na svadbu, fotograf, svadobny fotograf, foto svadby, fotografovanie, svadobné fotografie, svadobna fotografia, svadobná fotka, svadobne fotky, fotokniha, foto kniha, fotoalbum, svadobne albumy, svadobny album, svadobna foto kniha, kontakt na svadobneho fotografa, digitalna fotografia, svadobny fotograf Marek Zalibera, foto Zalibera, photo Zalibera, wedding, photo wedding, photo, svadobny den, svadobne pripravy,  svadobny obrad, obrad v kostole, svadobna hostina, recepcia, reportaz, svadobny exterier, svadobny interier, fotograf Bratislava, fotograf Spisska Nová Ves, fotograf Poprad, fotograf Kosice, fotograf Kezmarok, fotograf Presov, fotograf Krompachy, fotograf Trebisov, fotograf Kralovsky Chlmec, fotograf Spisska Bela, fotograf levoca, svadobny cas,   profesionalne foto, reportazne foto, svadobna kytica, svadobne prstene, svadobny uces, svadobne auto, svadobne detaily, svadobne saty, svadobne topanky